Adana Araç yazılım ve Chip Tuning üzerine uzman kadrosuyla araç performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Volkswagen Passat CC / CC 2008 ve Sonrası 2.0 TDi cr 140 Hp Araç Yazılım

Volkswagen
Passat CC / CC 2.0 TDi c
%20
YAKIT TASARRUFU
%29
PERFORMANS ARTIŞI
140 hp > 180 hp
+80 nm TORK
  1. erkan tatlı

    erkan tatlı

    Özellikle yakın ilgi ve alakadan dolayı İbrahim Kardeşime ve değerli çalışanlarına teşekkür ederim. Deneyimi ve Bilgisi ile beni aracımın yazılım geliştirmesinde aydınlattı ve hiçbir sorumu yanıtsız bırakmadı. Aracımın Performası Konusunda inanılmaz bir değişiö yaşadım. Ellerine Sağlık Ustam. Selamlar.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
140 hp
320 nm
Chip Tuning Sonrası
180 hp
+ %29
400 nm
+ %25
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Volkswagen Passat CC / CC model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 140 hp / 320 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Volkswagen Passat CC / CC araç yazılımı (Volkswagen Passat CC / CC Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 180 hp / 400 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +40 hp / +80 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Volkswagen Passat CC / CC Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Adana Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git