Adana Araç yazılım ve Chip Tuning üzerine uzman kadrosuyla araç performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Volkswagen Jetta 09/2005 -> 2010 1.6 TDI 105 Hp Araç Yazılım

Volkswagen
Jetta 1.6 TDI
%15
YAKIT TASARRUFU
%33
PERFORMANS ARTIŞI
105 hp > 140 hp
+70 nm TORK
  1. Metin Baba
    Araç Sahibi

    Metin Baba

    ⁣Sevgili arkadaşlar merhaba... Öncelikle bu hizmetin araca hiçbir zarar vermediğini belirteyim Yakıt ekonomisi performans benim kırmızı çizgim.. Zaten işletme sahiplerine diyecek yok. İşin erbabı insanlar.. ilgileri, hizmetleri, gözünüz arkada kalmasın.. İşletme sahipleri ibrahim bey ve Büşra Hanım kırk yıllık dostunuz gibi karşılıyorlar.. Şimdi arabama her bindiğimde sanki SIFIR almış kadar heyecan duyuyorum... Resmen kükrüyor.. Hem yakıtta hem performansta farkı hissediyorsunuz.. Teşekkürler Ecumaster Adana
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
105 hp
250 nm
Chip Tuning Sonrası
140 hp
+ %33
320 nm
+ %28
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Volkswagen Jetta model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 105 hp / 250 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Volkswagen Jetta araç yazılımı (Volkswagen Jetta Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 140 hp / 320 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +35 hp / +70 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Volkswagen Jetta Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Adana Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git