Adana Araç yazılım ve Chip Tuning üzerine uzman kadrosuyla araç performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Honda Civic 2017 ve Sonrası 1.5T VTec 182 Hp Araç Yazılım

Honda
Civic 1.5T VTec
%15
YAKIT TASARRUFU
%19
PERFORMANS ARTIŞI
182 hp > 217 hp
+50 nm TORK
  1. Nazarhan Binen
    Araç Sahibi

    Nazarhan Binen

    son derece güzel hizmet aldım Çok yardımcı oldular teşekkür ederim ecumasters adana
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
182 hp
240 nm
Chip Tuning Sonrası
217 hp
+ %19
290 nm
+ %21
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Honda Civic model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 182 hp / 240 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Honda Civic araç yazılımı (Honda Civic Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 217 hp / 290 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +35 hp / +50 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Honda Civic Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Adana Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git