Adana Araç yazılım ve Chip Tuning üzerine uzman kadrosuyla araç performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Ford Transit Connect 2002 -> 2012 (1st gen) 1.8 TDCi 75 Hp Araç Yazılım

Ford
Transit Connect 1.8 TDCi
%15
YAKIT TASARRUFU
%40
PERFORMANS ARTIŞI
75 hp > 105 hp
+60 nm TORK
  1. Şevki Gülşen
    Araç Sahibi

    Şevki Gülşen

    Aracim Hantaldi Yazilim Atildiktan Sonra Gayet Başarılı.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
75 hp
175 nm
Chip Tuning Sonrası
105 hp
+ %40
235 nm
+ %34
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Ford Transit Connect model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 75 hp / 175 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Ford Transit Connect araç yazılımı (Ford Transit Connect Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 105 hp / 235 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +30 hp / +60 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Ford Transit Connect Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Adana Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git